< SPŁYW KAJAKOWY WKRA
wypożyczalnia kajaków Śniadówko
START REGULAMIN ATRAKCJE GALERIA KONTAKT
spływ kajakowy
kajaki na plaży
kajaki pod mostem
rodzinny spływ kajakowy
wypożyczalnia kajaków

SPŁYW KAJAKOWY WKRA

Nie masz pomysłu na urlop? Zapraszamy na spływy kajakowe na pięciu różnych trasach, przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Spływy kajakowe po rzekach i jeziorach to jedna z ciekawszych dyscyplin turystyki kwalifikowanej, która z pewnością przypadnie do gustu rodzinom i grupom przyjaciół!

Ta forma urlopowej rozrywki dostępna jest dla wszystkich bez względu na wiek, płeć i zasobność portfela. Zdecyduj się na spływy kajakowe Wkra i poznaj urokliwe miejsca, które można zobaczyć wyłącznie z kajaka – takie piękne widoki nie są dostępne z lądu! Rezerwując miejsce w wyprawie, będziesz mieć okazję, by odciąć się od problemów dnia codziennego. Podczas spływu zapomnisz o troskach i poczujesz bliskość natury, usłyszysz szum wody i radosny śpiew ptaków. Z nami zachwycisz się przyrodą!

Organizowane przez nas spływy kajakowe rozpoczynamy w godzinach porannych. Nasza usługa kajaki Wkra rozpoczynana jest każdorazowo od zbiórki w miejscowości Śniadówko tuż przy moście, skąd wybieramy się w górę rzeki, by na koniec powrócić do punktu początkowego. Kajaki, które wypożyczamy naszym Klientom, to sprzęt najnowszej generacji, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa, bez których nie mogłyby zostać dopuszczone do użytku.

SPŁYWY KAJAKOWE WKRA – DLACZEGO WARTO

Z roku na rok spływy kajakowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które doceniają odpoczynek na świeżym powietrzu. Wbrew pozorom na spływ kajakowy mogą zdecydować się nie tylko osoby, które uprawiają sporty ekstremalne, ale wszyscy, którzy chcą spróbować czegoś nowego bez względu na kondycję czy umiejętności pływackie! Na spływy kajakowe zapraszamy o każdej porze roku! Nawet zimą można zorganizować bardzo udany wyjazd!

Jeśli interesuje Cię spływ kajakowy na indywidualnej trasie, to zachęcamy do kontaktu. Umożliwiamy naszym Klientom ustalenie specjalnej trasy, która będzie spełniała wszystkie wymagania danej grupy. Wypożyczalnia kajaków Martin Śniadówko ponadto dysponuje terenem, na którym organizujemy zabawy plenerowe, takie jak grillowanie czy ognisko. Klientom proponujemy też możliwość skorzystania z miejsca, wyznaczonego jako pole namiotowe.

 

Copyright © 2014 - 2020 - Spływy kajakowe - KAJAKI POMIECHOWEK. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copywriting - Perfektus / Realizacja - Mark-Graf
>