Wypożyczalnia kajaków -spływy kajakowe Pomiechowek spływ przy moście
joniec wypożyczalnia kajaków STRONA GŁÓWNA REGULAMIN ATRAKCJE GALERIA KONTAKT
Kajaki blisko Warszawy
Kajaki koło Warszawy
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek.pl
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek
Kajaki wypożyczalnia KajakiPomiechówek

Joniec Kajaki, Spływ kajakowy Joniec

Spływy kajakowe są jedną z najbardziej przystępnych form aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możesz wziąć w nich udział nawet, jeśli nie uważasz się za osobę wysportowaną oraz nie masz doświadczenia w pływaniu kajakiem. Spróbuj, a przekonasz się, że trudno o inną rozrywkę, która dostarczyłaby Ci tylu wrażeń, a jednocześnie dała możliwość podziwiania pięknych widoków, niedostępnych z lądu! Zobacz, dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy rzeką Wkrą i skorzystać z naszej oferty!

Spływ kajakowy Joniec

Rzeka Wkra, będąca dopływem Narwi, leży w malowniczej okolicy w województwie mazowieckim. Jest też popularnie uczęszczanym szlakiem kajakowym, przechodzącym przez takie miejscowości, jak Joniec, Śniadówko, czy Pomiechówek. To obszar bogaty przyrodniczo, czego dowodem jest obecność we Wkrze licznych ryb – m.in. boleni, leszczów, szczupaków, płoci, okoni oraz uklei. Wiele walorów otoczenia można podziwiać w pełni jedynie z poziomu wody, w związku z czym kajaki – Joniec to tak atrakcyjna opcja na spędzenie wolnego czasu. To świetne rozwiązanie zarówno dla mieszkańców Warszawy i okolic, jak też turystów, chcących poznać ten malowniczy region. Wypożyczalnia kajaków Joniec przygotowała coś specjalnego, dzięki czemu będzie to możliwe!

zdjęcie przedstawiające spływ kajakowy Joniec

Kajaki Joniec

Interesuje Cię spływ kajakowy w pobliżu miejscowości Joniec? Wypożyczalnia kajaków prowadzona przez naszą firmę zapewni Ci możliwość przeżycia tej niezwykłej wyprawy! Organizujemy spływy na kilku trasach o różnym poziomie trudności. Dzięki temu znajdzie się coś odpowiedniego zarówno dla doświadczonych, dorosłych kajakarzy, jak też dla najmłodszych, którym rodzice chcą sprawić niepowtarzalną niespodziankę. Poziom trasy możesz dopasować do sił oraz umiejętności uczestników.

Spływ Joniec-Pomiechówek o długości 26 km trwa ok. 6 godzin, natomiast najkrótsza trasa to Borkowo-Śniadówko (7 km, ok. 2,5 h). Sprawdź dostępne trasy spływów i wybierz najbardziej interesującą Cię opcję.

Niezależnie od tego, na którą z nich się zdecydujesz, zbiórka o 8 rano ma miejsce przy moście w Śniadówku. Stamtąd udajemy się w górę rzeki Wkry lub rozpoczynamy spływ, jeśli wybrałeś krótszą z tras. Spływ kajakowy Joniec kończy się w Śniadówku lub Pomiechówku, z którego również udajemy się ponownie do Śniadówka. Celem trasy nie musi być jednak Śniadówko lub Pomiechówek, wypożyczalnia kajaków zapewnia możliwość ustalenia indywidualnej trasy. W takim przypadku prosimy o kontakt, a postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Wypożyczalnia kajaków Joniec – dlaczego warto?

Zanim zdecydujesz się na wyprawę i sprawdzisz takie kwestie, jak spływ kajakowy Joniec – cennik, warto dowiedzieć się, jakie są korzyści wyboru właśnie takiej formy aktywności! Wielu naszych klientów mówi nam o tym, że nigdy wcześniej nie miało okazji pływać kajakiem, lecz gdy już się odważyli, to ich przygoda nie skończyła się na jednym spływie. To stosunkowo tania i mało wymagająca forma relaksu dostępna dla każdego. Wyjątkowe okoliczności przyrody pozwalają całkowicie odciąć się od świata zewnętrznego i zapomnieć o wszelkich codziennych problemach. Bieganie w parku czy też jazda na rowerze po mieście nie pozwoli Ci tak skutecznie odizolować się od miejskiego zgiełku i spraw, którymi zajmujesz się na co dzień.

opinie - wypożyczalnia kajaków Joniec

Joniec - spływy kajakowe to rozrywka dostępna również dla najmłodszych, co szczególnie istotne dla rodziców, ponieważ mogą wybrać się na wyprawę całą rodziną. Dzięki temu kilkugodzinny spływ kajakiem staje się czymś znacznie więcej niż zwykłą formą aktywności fizycznej. Jeśli dodasz do tego wspólne chwile przy ognisku po spływie, możesz być pewien, że zostaną z Wami wspomnienia na długi czas! Nie czekaj zatem i wybierz się na wyprawę Joniec – kajaki!

zdjęcie przedstawiające naszą wypożyczalnię kajaków Joniec

Kajaki Joniec - cennik

Spływy kajakowe (Joniec) to aktywność odpowiednia dla każdego, ponieważ nie stanowi dużego wydatku. Cena za jedno- lub dwuosobowy kajak na najkrótszym odcinku to zaledwie 80 zł. Możliwe jest też wykorzystanie dostawki dla dziecka do 6 lat, co kosztować będzie dodatkowe 10 zł. Joniec kajaki – cennik za kajak 3-osobowy zaczyna się już od 120 zł.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości sprzęt, regularnie serwisowany i sprawdzany przez naszych specjalistów, dzięki czemu masz pewność, że możesz wsiąść do kajaku bez obaw o swoje bezpieczeństwo. Do Twojej dyspozycji będzie też profesjonalna obsługa instruktorska. Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów indywidualnych, chcących spróbować spływu samodzielnie, jak też większe, zorganizowane grupy. Dla większej liczby uczestników dodatkową, wartą rozważenia opcją jest również skorzystanie z naszego pola rekreacyjnego. Dzięki temu wspólny wyjazd na kajaki Joniec-Borkowo możecie zakończyć imprezą plenerową przy grillu lub ognisku. Zapewniamy ponadto możliwość noclegu i rozbicia namiotu na naszym terenie. Należy jedynie pamiętać o tym, że odpowiedzialność za imprezę po spływie spoczywa na kliencie, a nasza firma nie dostarcza produktów spożywczych ani alkoholu w tych celach.

Nie zastanawiaj się dłużej nad takimi kwestiami, jak kajaki Joniec – cennik oraz czy warto, lecz po prostu spróbuj! Zapewniamy, że Twoja pierwsza wyprawa kajakowa nie będzie ostatnią!

Wypożyczalnia nie sprzedaje ani nie udostępnia jedzenia i alkoholu.

 

Copyright © 2014 - - Spływy kajakowe - KAJAKI POMIECHOWEK. Joniec - Wkra Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copywriting - Perfektus / Realizacja - Mark-Graf
facebook