Wypożyczalnia kajaków logo - Martin Śniadówko spływ przy moście
Spływy kajakowe logo - Martin Śniadówko STRONA GŁÓWNA REGULAMIN ATRAKCJE GALERIA KONTAKT
Kajaki blisko Warszawy
Kajaki koło Warszawy
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek.pl
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek
Kajaki wypożyczalnia KajakiPomiechówek

Kajaki Borkowo, spływ i wypożyczalnia kajaków Borkowo

Jeśli planujesz rodzinny wypoczynek lub chcesz wybrać się gdzieś ze znajomymi, zobacz, co ma Ci do zaproponowania nasza wypożyczalnia kajaków Borkowo! Organizujemy spływy po rzece Wkra. Dlaczego warto zdecydować się na wyprawę właśnie tą trasą?

Spływy kajakowo Borkowo – dlaczego warto wybrać?

Rzeka ta jest dopływem Narwi biegnącym przez województwo mazowieckie. Znajduje się w niedalekiej odległości od Warszawy, w związku z czym łatwo dostaniesz się z niej w tę okolicę. Region jest wyjątkowo malowniczy, pełen zielonej roślinności, a także zwierząt. Wody Wkry są bogate w różne gatunki ryb, do których należą m.in. szczupaki, płocie, okonie, bolenie, czy krasnopióry. Jeśli lubisz wypoczynek na łonie natury, Borkowo – spływy kajakowe to propozycja idealna dla Ciebie! Przy okazji przekonasz się też, że widoki z poziomu wody są czymś niepowtarzalnym, a także, iż można w ten sposób dokonać obserwacji, jakich nigdy nie miałbyś okazji doświadczyć z lądu! Zobacz ofertę, jaką ma dla Ciebie wypożyczalnia kajaków Martin Śniadówko.

zdjęcie przedstawiające spływ kajakowy Borkowo

Borkowo – kajaki

Kajakiem po Wkrze przepłyniesz się kilkoma malowniczymi trasami. Dostępne są opcje o różnej długości, a także stopniu trudności, więc możesz dostosować swój wybór do własnych sił czy też doświadczenia. Możesz również przepłynąć się trasą przystosowaną do rodziców z małymi dziećmi. Spływ kajakowy Borkowo-Śniadówko oraz Śniadówko-Pomiechówek to odpowiednio 7 i 9 km trasy, co potrwa ok. 2,5 godziny. Najdłuższa z opcji obejmuje odcinek Joniec-Pomiechówek i ma 26 km.

Spływ Joniec, Borkowo, czy też Śniadówko zawsze odbywa się według kilku podstawowych zasad. Zbiórkę organizujemy przy moście w Śniadówku, po czym rozpoczynamy spływ lub udajemy się w górę rzeki na start z innej miejscowości. Po dopłynięciu do celu powracamy do Śniadówka. Spływy kajakowe Borkowo, a także na innych odcinkach odbywają się w godzinach 8-17.

zdjęcie przedstawiające naszą wypożyczalnię kajaków Borkowo

Jesteśmy w stanie dostosować się też do indywidualnych oczekiwań klienta. Masz możliwość personalizacji trasy i ustalenia szczegółów. W tym celu skontaktuj się z nami, a postaramy się zaproponować coś, co zainteresuje wszystkich mających wziąć udział w spływie. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego, na jakich odcinkach Wkry możesz płynąć, zobacz aktualne trasy spływów.

Wypożyczalnia kajaków Borkowo

Jeśli zdecydujesz się na kajaki Borkowo, możesz mieć pewność, że wyprawa przyniesie Ci niezapomniane wspomnienia. Wielu naszych klientów, dla których był to pierwszy kontakt z kajakami podkreśla, że w ten sposób rozpoczęła się ich przygoda z tą formą wypoczynku. Spróbuj, a być może również Ty wrócisz na kolejne spływy! Oprócz tego, że spływ kajakiem to aktywność korzystna dla naszego organizmu pod względem fizycznym, warto podkreślić też to, jak zbawienny może mieć wpływ na naszą psychikę. Odetniesz się od codziennych problemów osobistych, czy też szybkiego tempa pracy na łonie natury, słuchając śpiewu ptaków i szumu wody oraz drzew. Kilka godzin na rzece da Ci wytchnienie, jakiego nie doświadczysz, wychodząc do parku czy na jogging w mieście. Możliwość płynięcia z dziećmi stwarza z kolei szansę spędzenia czasu wspólnie całym rodzinom, które często mają na to bardzo mało okazji na co dzień. Borkowo-kajaki pokaże Ci uroki regionu, dla których będziesz chciał wracać tutaj częściej! Polecamy spływy miejscowym, mieszkańcom Warszawy, jak też turystom z innych części Polski.

Kajaki Borkowo – cennik

Jeśli zainteresował Cię pomysł wyprawy kajakowej, zastanawiasz się na pewno nad takimi kwestiami, jak kajaki Borkowo – cennik oraz kajaki Borkowo – opinie. Jak już podkreślaliśmy, nasi klienci często do nas wracają, ponieważ są urzeczeni urokami okolicy. Niskie ceny sprawiają natomiast, że kajaki to forma rozrywki dostępna dla każdego.

opinie - wypożyczalnia kajaków Borkowo

Wypożyczenie kajaku jedno- i dwuosobowego na najkrótszych trasach kosztować będzie 80 zł, na najdłuższej zaś 150 zł. Dajemy również możliwość wyboru kajaku trzyosobowego – wówczas koszty wynoszą od 120 do 180 zł. Jeśli uczestnikiem ma być dziecko do lat 6, zapewnimy specjalną dostawkę, która kosztować będzie 10 zł. Dbamy o to, aby sprzęty spełniały wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa – wszystkie są regularnie sprawdzane przez naszych specjalistów i serwisowane. Zapewniamy ponadto pełną obsługę instruktorską.

Dodatkową atrakcję możesz zapewnić sobie, korzystając z udostępnianego przez naszą wypożyczalnię pola rekreacyjnego do imprez plenerowych. Jest to opcja chętnie wybierana przez większe, zorganizowane grupy. Dzięki temu będziecie mogli odpocząć po spływie przy ognisku oraz grillu. Istnieje również możliwość nocowania na polu w namiocie. Jedyne, o czym należy pamiętać, to fakt, że za organizację imprezy odpowiedzialny jest klient – nie zapewniamy artykułów spożywczych ani też alkoholu. Jeśli chcesz zorganizować spływ z dodatkowymi atrakcjami, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!

Wypożyczalnia nie sprzedaje ani nie udostępnia jedzenia i alkoholu.

 

Copyright © 2014 - - Spływy kajakowe - KAJAKI POMIECHOWEK. Joniec - Wkra Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copywriting - Perfektus / Realizacja - Mark-Graf
facebook