Martin Śniadówko Wypożyczalnia kajaków -spływy kajakowe Pomiechowek obok mostu wiszącego
wypożyczalnia kajaków wkra STRONA GŁÓWNA REGULAMIN ATRAKCJE GALERIA KONTAKT
Martin Śniadówko Kajaki blisko Warszawy
Martin Śniadówko Kajaki koło Warszawy
Martin Śniadówko Spływy kajakowe KajakiPomiechowek.pl
Martin Śniadówko Spływy kajakowe KajakiPomiechowek
Martin Śniadówko Kajaki wypożyczalnia KajakiPomiechówek

KAJAKI WKRA, SPŁYW KAJAKOWY WKRA

Nie masz pomysłu na urlop? Szukasz ciekawej aktywności? Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Zapraszamy na spływy kajakowe na pięciu różnych trasach, przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Spływy kajakowe po rzekach i jeziorach jest jedną z ciekawszych dyscyplin turystyki kwalifikowanej, która z pewnością przypadnie do gustu rodzinom i grupom przyjaciół! To świetna propozycja na wspólne spędzenie czasu. Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalne, regularnie serwisowane przez pracowników kajaki, które spełniają wszelkie normy techniczne. Wybierz się z nami na spływ i ciesz z bliskości natury!

Ta forma rozrywki dostępna jest dla wszystkich bez względu na wiek, płeć i zasobność portfela. Zdecyduj się na spływy kajakowe Wkra i poznaj urokliwe miejsca, które można zobaczyć wyłącznie z kajaka – takie piękne widoki nie są dostępne z lądu! Rezerwując miejsce w wyprawie, będziesz mieć okazję, by odciąć się od problemów dnia codziennego. Podczas spływu zapomnisz o troskach i poczujesz bliskość natury, usłyszysz szum wody i radosny śpiew ptaków. Poczuj pełnię relaksu! Z nami zachwycisz się przyrodą!

Wypożyczalnia kajaków nad Wkrą - jak wygląda spływ kajakowy Wkrą krok po kroku

Przed każdym spływem przedstawiamy harmonogram trasy. Pokazujemy miejsce zbiórki, start spływu, przebieg trasy głównej, a także tej alternatywnej. Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni, a także zasadami bezpieczeństwa. Nasi pracownicy pokażą jak właściwie użytkować sprzęt oraz kamizelki asekuracyjne. Opowiemy także o sztucznych i naturalnych utrudnieniach, które mogą wystąpić. Poznaj nowy sport i razem z nami wybierz się na kajaki. Wkra to piękna rzeka, która płynie przez malownicze tereny. Warto je poznać po swojemu!

Organizowane przez nas spływy kajakowe rozpoczynamy w godzinach porannych. Nasza usługa kajaki Wkrą rozpoczynana jest każdorazowo od zbiórki w miejscowości Śniadówko tuż przy moście, skąd wybieramy się w górę rzeki, by na koniec powrócić do punktu początkowego. Kajaki, które wypożyczamy naszym Klientom, to sprzęt najnowszej generacji, spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa, bez których nie mogłyby zostać dopuszczone do użytku. Nasze kajaki charakteryzują się ładownością i niezawodnością, dzięki czemu każda wycieczka staje się w pełni bezpieczną atrakcją dla całej ekipy.

Spływy kajakowe Wkra - dlaczego warto

Z roku na rok spływy kajakowe Wkrą cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które doceniają odpoczynek na świeżym powietrzu. Wbrew pozorom na spływ kajakowy mogą zdecydować się nie tylko osoby, które uprawiają sporty ekstremalne, ale wszyscy, którzy chcą spróbować czegoś nowego bez względu na kondycję czy umiejętności pływackie! Dzięki regularnym wycieczkom możesz poprawić swoją kondycję, dotlenić organizm, a przede wszystkim się zrelaksować. Taka atrakcja z pewnością spodoba się zarówno starszym jak i młodszym osobom. Dostępne trasy spływów kajakowych pozwalają na dopasowanie stopnia trudności do możliwości i sił także najmłodszych. Oferujemy również dostawkę dla dziecka, modele jednoosobowe, a także dla trzech dorosłych osób. Na spływy kajakowe zapraszamy o każdej porze roku! Nawet zimą można zorganizować bardzo udany wyjazd!

opinie - wypożyczalnia kajaków Wkra

Przeżyj fascynującą przygodę i wybierz się na spływ kajakowy rzeką Wkra

Jeśli interesuje Cię spływ kajakowy Wkrą na indywidualnej trasie, to zachęcamy do kontaktu. Umożliwiamy naszym Klientom ustalenie specjalnej trasy, która będzie spełniała wszystkie wymagania danej grupy. Wypożyczalnia kajaków Śniadówko ponadto dysponuje terenem, na którym organizowane są zabawy plenerowe, takie jak grillowanie czy ognisko. Klientom proponujemy też możliwość skorzystania z miejsca, wyznaczonego jako pole namiotowe. Dzięki temu po zakończonym spływie możesz spędzić wieczór i przedłużyć pobyt do rana. Nocleg w namiocie z pewnością spodoba się szczególnie najmłodszym.

Płytka rzeka w niedalekiej odległości od Warszawy to świetne miejsce na wypoczynek. Podejmij nowe wyzwanie! Zabierz rodzinę, znajomych i przyjaciół na wspólną przygodę na łonie natury! Jeżeli masz jakieś pytania to zadzwoń pod numer, który znajdziesz w zakładce kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy więcej o usługach, które oferujemy. Skontaktuj się z nami i przeżyj przygodę, którą na pewno będziesz chciał powtórzyć.

Martin Śniadówko spływ  rzeką - Wkrą pod mostem Martin Śniadówko Wkra z góry spływ foto Martin Śniadówko Wkrą start spływu Martin Śniadówko Wkra - szykujemy kajaki
Martin Śniadówko Wkrą początek przygody na spływie Martin Śniadówko Nasze kajaki - przygotowani do spływu z goścmi rzeką Wkrą Martin Śniadówko Przygotowania do spływi na plaży blisko rzeki Wkry Martin Śniadówko Kajaki z perspektywy - blisko Wkry lokalizacja plaży rzeki
Martin Śniadówko Kajaki w dobrym stanie technicznym - polecamy nasze usługi spływów rzeką Wkrą oraz Joniec Martin Śniadówko Zapraszamy wszystkich Martin Śniadówko przygoda przed nami - zaczynamy spływ Wkrą Martin Śniadówko piękny widok z góry na rzękę Wkrę podczas sływu
 

Copyright © 2014 - - Spływy kajakowe - KAJAKI POMIECHOWEK. Joniec - Wkra Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copywriting - Perfektus / Realizacja - Mark-Graf
facebook