Wypożyczalnia kajaków -spływy kajakowe Pomiechowek spływ przy moście
joniec wypożyczalnia kajaków STRONA GŁÓWNA REGULAMIN ATRAKCJE GALERIA KONTAKT
Kajaki blisko Warszawy
Kajaki koło Warszawy
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek.pl
Spływy kajakowe KajakiPomiechowek
Kajaki wypożyczalnia KajakiPomiechówek

SPŁYW KAJAKOWY JONIEC

Planując wspólny rodzinny wypoczynek, warto zdecydować się na coś niecodziennego i nietuzinkowego. Do takich aktywności z pewnością należy udział w spływie kajakowym, który może dostarczyć każdemu uczestnikowi wielu niezapomnianych wrażeń. Spływ kajakowy to szansa na zobaczenie przepięknych widoków z zupełnie innej perspektywy i jednocześnie świetna zabawa oraz wyzwanie.

Dowiedz się, jak wyglądają nasze kajaki i trasa spływu w naszej galerii!

Nasza wypożyczalnia kajaków Martin Śniadówko to profesjonalny punkt, gdzie otrzymasz solidnie utrzymany sprzęt, który będziesz mógł wykorzystać choćby na spływ kajakowy Joniec. Podchodząc kompleksowo do oferowanej przez nas usługi, podejmujemy się również organizacji takich wypraw, zarówno w formie indywidualnej, jak i zbiorowej. Wszystko to jest kwestią ustalenia.

PROFESJONALNE SPŁYWY KAJAKOWE – JONIEC, ŚNIADOWKO, POMIECHÓWEK

Wypożyczalnia kajaków Martin Śniadówko zapewnia naszym Klientom regularnie serwisowany sprzęt przez wykwalifikowanych pracowników, w rezultacie spełniający wszelkie obowiązujące normy techniczne i te dotyczące kwestii bezpieczeństwa. Osoby, które będą chciały się podjąć tej ekscytującej przeprawy, mogą liczyć na wiele wariantów tras. Do nich należy między innymi spływ kajakowy Joniec – Śniadówko, którego długość wynosi blisko 17 km. Gdybyś jednak szukał innej opcji, to możesz się zdecydować na odbycie całej trasy, która liczy nawet 26 km (około 6h) od miejscowości Joniec, aż do Pomiechówka.

Dostępne u nas trasy spływów kajakowych to przede wszystkim sposób na dopasowanie skali trudności do możliwości i sił najmłodszych. W razie czego nasza firma oferuje także dostawkę dla dziecka, kajaki dla 3 dorosłych osób, a także kajaki jednoosobowe.

Czysta i płytka rzeka w okolicach Warszawy to znakomita okazja, aby w okresie wiosny i lata spędzić czas wspólnie z rodziną. To także szansa, aby postawić przed sobą nowe wyzwania, a do takich z pewnością zaliczają się kajaki. Joniec, Śniadówko i Pomiechówek stanowią przepiękne tereny, gdzie można podziwiać okoliczną przyrodę. Zastanów się i skorzystaj z naszej oferty, biorąc udział w bezpiecznym i profesjonalnym spływie kajakowym.

Wypożyczalnia nie sprzedaje ani nie udostępnia jedzenia i alkoholu.

 

Copyright © 2014 - - Spływy kajakowe - KAJAKI POMIECHOWEK. Joniec - Wkra Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copywriting - Perfektus / Realizacja - Mark-Graf
facebook